Urmariti-ne pe Facebook

Centrul National Vespasian cauta / recruteaza Asistent Coordonator – Cursuri de Formare Profesionala si Pregatire Educationala

Descrierea jobului:

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana sociabila, ambitioasa, cu multa initiativa, comunicativa, dornica sa se dezvolte si sa faca parte dintr-o echipa performanta.
Experienta in domeniul formarii profesionale / pregatirii educationale, organizare de cursuri si training-uri sau in vanzari reprezinta un avantaj.
- pregatirea si promovarea programelor de formare profesionala / pregatire educationala;
- oferirea de informatii corecte si exacte in relatia directa cu clientul;
- preluarea apelurilor telefonice si acordarea de asistenta si consultanta privind programele de formare profesionala / pregatire educationala;
- inscrierea clientilor la cursurile solicitate;
- gestionarea si organizarea bazelor de date si a documentelor oficiale ale cursantilor;
- fotografierea zilnica a activitatilor desfasurate in cadrul CNV;
- postarea zilnica pe canalele de socializare a fotografiilor realizate in cadrul activitatilor;
- mentinerea relatiilor cu participantii la cursurile organizate de CNV si nu numai;
- supravegherea desfasurarii corecte a cursurilor;
- verificarea si pregatirea salilor de curs;
- realizeazarea serviciilor de protocol;
- realizarea activitatilor de natura organizatorica interna;

Cerinte:

- cunoasterea programelor de baza de lucru pe calculator: Office: Word, Excel, Power Point; Internet: E-mail, Facebook, etc.
- cunostinte de psihologie umana;
- foarte bune abilitati de vanzare si comunicare;
- capacitate de concentrare si organizare;
- se prezinta in mod agreabil si adopta un comportament profesional bazat pe rabdare, dragoste, echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
- capacitatea de a lucra in echipa;
- carnet - categoria B reprezinta un avantaj;

PENTRU INFORMATII SI DEPUNERE CV:

Telefon: 0732 734 734

E-mail: cosminonescu@cnvespasian.ro