Urmariti-ne pe Facebook

Centrul National Vespasian cauta / recruteaza colaboratori pentru centrul de meditatii

- profesor de limba romana ( nivel gimnaziu sau liceu );

- profesor de matematica ( nivel gimnaziu sau liceu );

Descrierea jobului:

Cursurile se adreseaza elevilor – clasele V – XII, in vederea sustinerii examenelor de treapta.
Profesorii cu care centrul nostru doreste sa colaboreze, urmeaza / au studii de specialitate, sunt persoane dornice sa lucreze intr-un mediu sanatos si dinamic, isi pot adapta metoda de predare in functie de elev, stapanesc bine materia si cunosc programa scolara, au experienta in predare dobandita fie prin predarea intr-o scoala sau liceu, fie in alte centre de meditatii sau centre tip after school.

Cerinte:

- abilitati excelente de comunicare;
- se prezinta in mod agreabil si adopta un comportament profesional bazat pe rabdare, dragoste, echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari;
- abilitati organizatorice;
- cunostinte solide in domeniu;
- absolvirea de studii superioare de specialitate reprezinta un avantaj; sunt acceptate si CV-urile candidatilor care isi doresc aceasta activitate, care stapanesc bine materia si cunosc programa scolara, chiar daca inca urmeaza studii de specialitate;

PENTRU INFORMATII SI DEPUNERE CV:

Telefon: 0732 734 734

E-mail: cosminonescu@cnvespasian.ro